Haber

BEYOĞLU’DA KAZA: 3 YARALI

BEYOĞLU’da motosiklet, önüne çıkan araca çarptı. Otomobil sürücüsü ve motosikletteki 2 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Kasımpaşa tüneli çıkışında sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, dün saat 17.00 sıralarında bariyerlere çarptı. Kaza yapan otomobilin arkasından gelen motosiklet duramadı ve önüne çarpan otomobile çarptı. Motosikletteki 2 kişi yola savrularak yaralanırken, otomobil sürücüsü de yaralandı. Kazayı gören ve yardıma koşan diğer sürücülerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede kaza yerine gelen sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi yaparak yaralıları hastaneye kaldırdı.

Motosikletiyle hızla motosikletin arkasına gelen arkadaşı, “Araç hakimiyetini kaybetti, sağa sola savruldu, kaza yaptı. Arkadaşım arkasından geliyordu ve kaza yapan araca çarparak altına girdi. Otomobilin sürücüsü ve motosiklette bulunan 2 arkadaşım yaralandı.” Kaza nedeniyle aksayan trafik, araçların kaldırılmasının ardından normale döndü.

Görüntüler: ———————— -Polis ve itfaiye ekipleri kaza mahallinde -Kaza yapan otomobil ve motosiklet -Arkadaşıyla görüşme kaza yapan motosikletçi

-Genel ve ayrıntılı manzaralar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu